KONST / Litografier / Grafiska blad 5577223
nr 557 7223
Grafiska blad
ur Suecia Antiqua et Hodierna, 10 st. Stockholmsmotiv, ramade, 25x32, fuktskador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 december 2008
kl 17:39:49
300 kr
350 kr